Moje życie w Armii Czerwonej Alfreda Wirskiego to fascynujące wspomnienia Polaka, który wbrew sobie został wcielony do Armii Czerwonej, podobnie jak trzy roczniki: 19, 20, 21-latków ze Lwowa i kresów wschodnich. Stracone pokolenie polskiej młodzieży, której dzieje na bazie wspomnień własnych i kolegów opisuje autor. Tylko nielicznym z nich udało się przetrwać i trafić do armii Andersa.
Widzimy, że odwiedzasz nas z urządzenia mobilnego. Czy chcesz przetestować nową wersję naszej księgarni dostosowaną do mniejszych ekranów?