Ostatnio widziany
19.05.2020
Powiadom mnie, gdy będzie dostępny
24,78 zł
Bądź pierwszą osobą, która doda recenzję!
Bransoletka z panelem silikonowym ( jest to specjalna powierzchnia, na której za pomocą silikonowych pixelowych klocków mozna układać niepowtarzalne wzory, które nadają produktowi wyjątkowy charakter ) o wymiarach 25 x 2 punktów, co oznacza, że jest 50 punktów do układania wzorów z silikonowych klocków. Pokryta pikselami bransoletka jest giętka i niezwykle trwała. Piksele bardzo dobrze trzymają się powierzchni, przez co odporne na codzienne użytkowanie produktu. Zaprojektuj bransoletkę według własnego pomysłu. Zmieniaj go jak chcesz i kiedy chcesz.
Wraz z bransoletką otrzymasz zestaw 20 kolorowych pikseli, 40 pikseli z literkami, 4 klocki z emocjami.
wymiary bransoletki: średnica 19 cm
rozmiar pikseli pixie crew : S
Skip to similar books
Polecamy!
28,81 zł
Kreatywna silikonowa bransoletka Miłość
28,81 zł
Kreatywna silikonowa bransoletka Hasztagi
67,33 zł
Piórnik na suwak PIXIE CREW z pomarańcz. panelem
-50%
78,52 zł
156,03 zł
Lalka Pixlings Jelonek różowa PIX14881
-46%
39,56 zł
73,76 zł
Kreatywna zabawa woskowe świeczki z brokatem
-13%
140,15 zł
161,69 zł
Pixlings lalka Smoczyca turkusowa
-59%
11,85 zł
28,81 zł
Sticky Rolls - Bransoletka SCT-SR100
20,70 zł
Zestaw do tworzenia bransoletek
Skip to product details