Amerykański niszczyciel czołgów produkowany w okresie II wojny światowej Nieoficjalnie znany jako Wolverine , czyli Rosomak .Niszczyciele czołgów M 10 były używane w armii USA i w armiach krajów alianckich m.in. Wielkiej Brytanii, Francji , Kanady ,Brazylii .
Wir sehen, dass Sie uns von einem Mobilgerät aus besuchen. Möchten Sie die neue, für kleinere Bildschirme optimierte Version unseres Buchladens ausprobieren?