Am Lager
Dostępne mniej niż 10 sztuk.
Versandfertig in 3-4 Werktagen.
Dostawa Deutche Post tylko 1.40€.
Szybki kurier do 30kg tylko - 4€!
(Sprawdź!)
Pris de panique, Panoramix s’effondre. Les réserves d’huile de roche, ingrédient essentiel de la potion magique, sont vides. Astérix et Obélix, suivis de près par le druide espion Zérozérosix et sa mouche savante, s’embarquent pour un long voyage, à la recherche de l’huile de roche.
Tyr, Jérusalem, Bethléem, les rivages de la mer Morte et les plaines désertiques : Albert Uderzo, même à court de petra oleum, ne manque pas d’idée pour faire rire et rêver !
Książka Asterix L'odyssee d'Asterix wysyłka Niemiecy od 1.40€. Wysyłka do Austrii i innych krajów - sprawdź na stronie "dostawa"
Dane bibliograficzne / Bibliographische info
Rodzaj (nośnik) / Produkt-Typ
książka / Buch
Dział / Departement
Książki i czasopisma / Bücher und Zeitschriften
Autor / Author
René Goscinny
,
Albert Uderzo
Tytuł / Titel
Asterix L'odyssee d'Asterix
Język / Sprache
francuski |
Wydawca / Herausgeber
Hachette Livre
Rok wydania / Erscheinungsjahr
2021
Rodzaj oprawy / Deckelform
Twarda
Wymiary / Größe
22.0x29.0
Liczba stron / Seiten
48
Ciężar / Gewicht
0,365 kg
ISBN
9782864970040 (9782864970040)
EAN/UPC
9782864970040
Stan produktu / Zustand
Neue Bücher - wir verkaufen nur neue Bücher. |