" Czuję się dostojnym Teofilem, któremu opisaliście wszystko abym mógł pokazać cała prawdę pouczeń, o których już słyszałem (łk 1,3-4). Przeglądam wasz album, czytam, wracam, powtarzam. Tu spadła łezka, tu chciałem zawołać Rabbuni!... To piękna Księga. Z czcią głęboką i wdzięcznością polecam Ją Czytającym."Bp Józef Zawitkowski.
Widzimy, że odwiedzasz nas z urządzenia mobilnego. Czy chcesz przetestować nową wersję naszej księgarni dostosowaną do mniejszych ekranów?